Jak krabičková dieta funguje

Časté omyly při hubnutí

Často si myslíme, že čím méně budeme jíst, tím více zhubneme. Pravda je však taková, že hubnutí bude trvat jen krátkou dobu a to do chvíle, než si tělo uvědomí, že má velice omezený (nebo žádný) přísun veškerých živin, vitamínů a dalších enzymů. V tu chvíli se hubnutí zastaví a tělo si každý přijatý kousek stravy poctivě uloží do tuků. 

V opačném případě, tedy když tělu dopřejete dostatek všeho, co k normálnímu fungování potřebuje, zjistí, že si nemusí ukládat a začne tuky pomalu ale jistě spalovat. Je tedy nezbytné jíst v určitých intervalech, ideálně pětkrát denně. 

Zapomeňte na to, že musíte poslední jídlo dne konzumovat v pět odpoledne. Při správném složení jídelníčku, se můžete klidně najíst do sytosti i v osm večer.

Nevynechávejte snídaně ani večeře. Pro zdravé hubnutí bez jojo efektu je třeba udržovat hladinu cukru v rovnováze, což bez pravidelné konzumace potravin nelze. V případě vynechávání některých jídel, vám klesne hladina cukru v krvi, což má za následek, všem dobře známé přejídání. 
 

Jak tedy funguje krabičková dieta?

Na základě vzájemné spolupráce, vám připravíme 5 porcí jídel na každý den (snídaně, svačina1, oběd, svačina2, večeře). Jídelníček je pečlivě každému z vás sestaven na míru nutričním poradcem a obsahuje správný poměr bílkovin, sacharidů a tuků. 

Vaším úkolem je krabičky sníst a dodržovat intervaly zhruba 2-3 hodiny mezi jednotlivými jídly. 

V tom tkví úspěch krabičkové diety – v pravidelnosti a vyváženém jídelníčků.

  • 5x denně chutné a zdravé jídlo (snídaně, svačina1, oběd, svačina2, večeře), v intervalech 2-3 hodiny mezi  jednotlivými jídly.
  • Jídlo dodáváme vždy čerstvé, v obalech na jedno použití. Před konzumací propíchnete fólii a ohřejete v mikrovlnné troubě nebo dle vašeho uvážení.
  • Nemusíte počítat kalorie, to za Vás spočítá náš nutriční poradce, a přitom budete hubnout.
  • Nepřemýšlíte o tom, co na celý den uvařit, jídelníček sestavujeme my a Vy tak ušetříte spoustu času.
  • Krabičková dieta má za cíl naučit Vás správnému stravování a pomoci ke změně životního stylu. Není cílem jednorázově zhubnout, ale upravit hmotnost a udržet si vytouženou váhu už napořád.