MÁMA

Správná výživa v období těhotenství a kojení je důležitým předpokladem k pevnému zdraví Vašeho děťátka. Krabičková dieta máma je vhodná pro těhotné a kojící maminy, které chtějí nejen svým potomkům dopřát zdravý start do života, ale samy mají zájem o zdravý životní styl. Jídelníček obsahuje všechny potřebné živiny pro dítě i jeho maminku. Dobře sestavený jídelníček v těhotenství s ohledem na matku i dítě, je nejlepším řešením, jak si udržet zdravou kondici a v těhotenství nepřibírat nadbytečná kila, která se po porodu velmi těžko shazují. Vše samozřejmě v nejlepším zájmu i pro Vaše miminko. Takže maminky - nemusíte v těhotenství vypadat jak balón, stačí pouze správná strava a z pevného zdraví se budete těšit oba.

V období kojení je rovněž důležitá vyvážená strava. Všechno, co zkonzumujete, jde přes mateřské mléko dítěti, navíc Vám dítě bere veškeré živiny, které potřebuje a tím pádem i podstatně více energie, proto denní příjem v KJ je podstatně vyšší. Aby vše fungovalo tak, jak má, je nezbytné přijímat tolik živin, abyste mohli fungovat i Vy, myslete i na sebe!

Pokud jste nastávající maminka nebo už jste porodila a chcete pro sebe i své dítě to nejlepší, pak zkuste náš program krabičková dieta Máma.

  • Příjem 8000 – 9000 KJ/den – porce jsou rozděleny do 6ti dávek