O nás 

Dieta Linie vznikla pro všechny ty, kteří se rozhodli změnit svůj životní styl, ať už chcete zhubnout nebo svému tělo dopřávat pravidelnou nutričně vyváženou stravu, pak jste na správné adrese. Krabičková dieta je nejúčinnější a v současně době nejoblíbenější způsob hubnutí. Naše vyškolená nutriční poradkyně sestavuje vždy vyvážený jídelníček, který zaručuje, že kila půjdou dolů téměř sama.

Ideální úbytek váhy je 0,5kg – 1 kg týdně. Krabičková dieta není jen nárazová dieta, ale jedná se o změnu životního stylu, kdy se naučíte správně stravovat. Budete vypadat a cítit se lépe, Vaše tělo bude zdravé, plné energie, protože dostane přesně takový počet živin, který potřebuje a co víc, bez pocitu hladu, jednoduše zdravě jíte a přitom hubnete!
 
Tým Dieta Linie Vám sestaví jídelníček na hubnutí a náš kuchař Vám připraví denně čerstvé jídlo a to 5-6 nutričně vyvážených jídel, které Vám dovezeme až domů, do zaměstnání nebo si krabičky můžete vyzvednout osobně v naší provozovně Šebrov 113.
 
Nabízíme možnost výběru z několika programů krabičkové diety, a pokud si ani tak nevyberete, sestavujeme také individuální dietní program na míru. Krabičkovou dietu si mohou objednat i diabetici, osoby s bezlepkovou dietou, vegetariáni apod. - pro tyto skupiny lidí sestavujeme speciálně upravený jídelníček v souladu s jejich možnostmi a zdravím. A pokud si stále nejste jisti, jestli je pro Vás krabičková dieta to pravé, můžete si objednat zkušební týden, při kterém zjistíte, jestli Vám tento způsob stravování vyhovuje, upozorňujeme však, že výsledky jsou viditelné až tak po měsíci, avšak výsledky hubnutí jsou trvalé, žádný jojo efekt, jak tomu často bývá u jiných diet.
 
V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat - změňte svůj životní styl, zhubněte a budete se cítit skvěle!

Krabičková strava Dieatalinie není pouze způsobem, jak snížit
nadváhu, ale také jak udržet zdravý životní styl