Proč si nás vybrat

Konzultace a rozbor Vašeho dosavadního jídelníčku
Osobní a přátelský přístup ke každému našemu klientovi je pro nás nezbytností. Na míru s vámi probereme vaše dosavadní stravování, denní aktivity, zaměstnání a následně vám navrhneme možnosti, jak docílit toho, abyste se cítili lépe, přestali být unavení, získali energii a zdravě redukovali vaši váhu. To vše pod vedením výživové poradkyně Jolany Rumreichové. 

Poradenství nutričního poradce v rámci programu po celou dobu ZDARMA
Krabičkové diety totiž neslouží jenom pro efektivní řešení nadváhy, ale také pro zdravý způsob stravování, doplnění všech potřebných denních vitamínů a živin, a pro obnovení zdravé funkčnosti vašeho metabolismu.
 
Výběr z mnoha kategorií každému na míru
V nabídce máme celkem 11 programů, tzv. kategorií, ze kterých si vybere opravdu každý, včetně sportovců, diabetiků, celiatiků či vegetariánů. 

Vaříme výhradně z čerstvých surovin!
Co tedy od nás můžete očekávat? Každý den čerstvé uvařené jídlo, které je pestré a plné chutí. Každý den se navíc setkáte se stravou, která obsahuje správný poměr bílkovin, tuků a sacharidů. V tomto případě totiž dieta neznamená hladovění, ba právě naopak. Budete jíst 5x – 6x denně a budete přijímat vyvážený poměr všech výživových látek, které jsou základem správného hubnutí. Krabičková dieta je nejlepším způsobem jak dosáhnout kýžených výsledků. Navíc bez starostí, bez vaření, bez počítaní kJ… 

Nové receptury, rozmanitost jídelníčku a malá překvapení od nás, vás v naší krabičkové dietě opravdu neomrzí. 

Rozvoz do vybraných lokalit zdarma
Krabičky vám přivezeme domů nebo do zaměstnání, ve vybraných lokalitách navíc rozvážíme jídlo ZDARMA! 

Uvítáme pravidelný osobní kontakt a zpětnou vazbu

Máte i přes všechny výše uvedené informace pocit, že jste náročnějším zákazníkem? I s tím si poradíme. Zavolejte nám a objednejte se na osobní konzultaci, kde s vámi rádi probereme individuální program šitý na míru právě vám! 

Objednejte si například jenom obědy či večeře
Nemusíte odebírat všechna jídla denně celý měsíc. Krabičkovou dietu si u nás můžete objednat pouze v týdnu, nebo se zaměřit jen na obědy a večeře. Vše záleží na vašich osobních požadavcích, rádi vám vyjdeme vstříc. 
Pojďte do toho s námi a s úsměvem na tváři

Nedělejte z hubnutí vědu 
S námi shodíte nejen přebytečná kila, ale také špatnou náladu! Všechno začíná a končí jídlem - zdraví, vztahy s ostatními a především vztah k vlastní osobnosti, zhubněte s krabičkovou dietou a začněte se mít rádi.